Uncategorized

Wodolubek

28 stycznia 2015

Część z was zapewne poznaje już tego niebieskiego stwora. Pojawił się on już jakiś czas temu, kiedy chwaliłam się wynikami jednego z etapów konkursu Zdrowo jem, więcej wiem.Postanowiłam pokazać go raz jeszcze, a to wszystko przez Monikę, która na swoim blogu pokazała ostatnio pewnego uroczego (!) potwora. Chociaż zupełnie inni (ogień i woda???? ;)) to jednak mają coś ze sobą wspólnego. Dzieci je uwielbiają!

Mój Wodolubek (a jednak z tym ogniem i wodą to jednak nie ściema ;)) powstał w zeszłym roku, w ramach ogólnopolskiego konkursu Zdrowo jem, więcej wiem i miał promować picie wody wśród uczniów szkoły. Dzieciaki stworzyły projekt, maskotka została uszyta, a potem stała się gwiazdą wielkiego formatu! Jej wizerunek pojawił się na ulotkach, zakładkach i nalepkach. A miny dzieciaków na widok uszytej zgodnie z wyklejanką maskotki były bezcenne. Może teraz Wodolubek stanie się inspiracją dla tegorocznych uczestników konkursu?

W bieżącej edycji konkursu Wodolubek zachęca do picia wody wszystkich uczniów – zarówno pierwszaków, jak i drugo- i trzecioklasistów. Bardzo fajnie, bo akurat ten etap konkursu (obok piramidy żywienia) wspominam najmilej. A wyobraźnia dzieciaków czasami naprawdę zaskakuje!

A! Jeśli macie ochotę wziąć udział w konkursie, to jeszcze jest to możliwe, rejestracja do wiosennego etapu trwa bowiem do 20 marca.

Inspirujemy nowoczesne, przemyślane i estetyczne działania, walczymy z szarością i bylejakością, żeby nauka najmłodszych była naprawdę pierwsza klasa.

0 0 votes
Article Rating

You Might Also Like

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

to staje się nudne

1
0
Would love your thoughts, please comment.x