Poniedziałek 01.06

Dzień dobry Moi Drodzy! Mam nadzieję, że wstaliście dzisiaj w doskonałych humorach. Dzisiaj Wasze święto. Z tej okazji życzę Wam radości, samych niespodzianek i uśmiechów od ucha do ucha.

Dzisiaj odpoczywamy od nauki. 🙂 Zróbcie to, na co macie ochotę. Wybierzcie się z rodzicami na lody lub na rower. Na pewno pomysłów Wam nie zabraknie. W środę pochwalcie się, co fajnego robiliście. A jeśli jeszcze będziecie mieć energię, to mam dla Was kilka fajnych propozycji.

Propozycja 1

Pokolorujcie Sosnowiec. Weźcie udział w akcji Pokoloruj sosnowieckie parki. Poszukajcie w domu kolorowej kredy i pójdźcie do parku. Na parkowych alejkach narysujcie swoje marzenia. Na rysunku koniecznie umieście charakterystyczny element, postać lub obiekt naszego miasta. Zróbcie zdjęcie swojej pracy i wraz z potrzebnymi informacjami wyślijcie na adres podany w regulaminie konkursu. Autorzy najlepszych prac otrzymają fajne nagrody. 🙂 Pamiętajcie, że rysować można tylko po alejkach wyznaczonych parków (listę zobaczycie po kliknięciu w obrazek).

Propozycja 2

Wiem, jak bardzo lubicie eksperymenty. Może spróbujecie wykonać lampę lawę? Co to takiego, popatrzcie.

Propozycja 3

Lubicie zagadki? Szukajcie diamentów!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x